Het trik Imobilea, šestica Sergeja i Lacija nesrećnoj Speciji, Miha odigrao hrabru nulu sa Atalantom

• 0
Ciro Immobile, Ćiro Imobile Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Lacija odigrali su jednu fantastičnu utakmicu u drugom kolu Serije A pošto su u drugom kolu ponizili Speciju sa 6:1 uz het-trik Ćira Imobilea.

Reprezentativac Italije je za poluvreme pospremio tri gola u mreži gostujuće ekipe, jedan u petom, jedan u 15. i jedan u drgom minutu nadoknade prvog dela igre.

Između ostalog, uspeo je i da promaši penal u 46. minutu, što je moglo dodatno da pojača njegov uspeh.

Do kraja, za Rimljane su bili strelci Anderson, Hisaj i Alberto, dok je Specija ostala sa igračem manje zbog isključenja Amiana u 54. minutu.

Sergej Milinković Savić je bio deo ove šestice, a napustio je igru u 71. minutu kada je bilo jasno da pobeda ne može da se dovede u pitanje.

Dok je u glavnom gradu Italije pukla goleada, u Bergamu nismo videli niti jedan gol u susretu Atalante i Bolonje.

Tim Siniše Mihajlovića je odlično odigrao na jednom od najtežih gostovanja, čak imao i veći posed lopte u prvom poluvremenu i na kraju je nagrada bila pola plena.