Levandovski caruje u Minhenu: Bajern petardom slomio Hertu, Jovetić se po ko zna koji put povredio

• 3
Robert Levandovski uništio Hertu Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Bajerna su u trećem kolu Bundeslige pokazali predstavu baš onakvu kakvu očekujemo od njih, jer su u Minhenu sa 5:0 bili bolji od Herte.

Utakmicu je obeležio Robert Levandovski koji je postigao čak tri gola i pokazao timu iz Berlina gde mu je mesto, a kako je krenuo, mnogi su ga već kandidovali za Cvajtu.

Tomas Miler je u šestom minutu pogodio za 1:0, dok je upravo Levadovski u 35. minutu glavom udvostručio vođstvo Bavaraca.

Između dva pogotka, Stevan Jovetić, ofanzivac Herte, ponovo, po ko zna koji put, zaradio je povredu u svojoj karijeri, pa je morao da napusti igru.

To nije mnogo uticalo na niz Bajerna koji je preko Musiale na startu drugog poluvremena poveo i 3:0.

Posao u 70. i 84. minutu svojim golovima je zaključio sjajni Levandovski.

Polako minhenski klub hvata zalet, deli prvu poziciju sa Leverkuzenom sa po sedam bodova u tri meča.