≫

Sevilja kiksala bez Dmitrovića, Radoja i Levante minimalcem pali u San Sebastijanu

• 0
Fudbal, FK Real Madrid, FK Sevilja Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Sevilje nisu uspeli da se domognu pobede iako su u trećem kolu Primere bili favorizovani protiv domaćeg Elčea, tako da je meč završio 1:1.

Već drugu utakmicu u nizu, Marko Dmitrović nije bio među stativama Andalužana, a ovoga puta Lopetegi nije pogodio sa Bonom.

On je već u 11. minutu primio gol posle odlične saradnje Fidela i Roke.

Do poluvremena je rezultat bio u egalu, a Akunja je asistirao En Nesiriju koji je pogodio za 1:1.

Neverovatan pritisak tokom svih 90 minuta nije rezultovao pobedom, a ispostaviće da od 18 šuteva samo jedan može da pronađe put do mreže.

Sa Dmitrovićem, klupu je delio i Nemanja Gudelj koji je sve više u drugom planu tima iz Sevilje.

Real Sosijedad je na svom terenu golom Barenečee u 42. minutu savladao Levante.

Nemanja Radoja je od prvog minuta bio u sastavu ekipe iz Valensije, a igru je napustio u poslednjoj četvrtini meča.

Atletik Bilbao je takođe minimalcem, ali na gostovanju, slavio protiv Selte, a jedini pogodak je delo Injakija Vilijamsa u 34. minutu.