Ben se "raspucao" na prijateljskom meču: Jedan od najboljih fudbalera Zvezde došao do het-trika

Postigao je tri od sedam golova Komora protiv Sejšela

• 2
El Fardu Ben Foto: Marko Jovanović

Fudbaleri Komora upisali su nestvarno ubedljiv trijumf protiv Sejšela (7:1) u prijateljskoj utakmici, a interesantno je da je jednu od zapaženijih uloga imao jedan od fudbalera Crvene zvezde.

Naime, El Fardu Ben koji nastupa za Komore upisao je het-trik postigavši tri gola, čime je samo dodatno dotukao "nesrećne" momke sa Sejšela. Ušao je u igru u 56. minutu pri rezultatu 4:0, a potom postigao preostala tri gola do kraja.

Prvi je postigao već u 60. minutu, potom je novi dodao u 74. minutu, da bi zatim gosti ipak upisali počasni pogodak u 79. minutu. To nije zaustavilo Bena da kompletira het-trik, pošto je u 82. minutu završio započeti posao.

Zvezdin ofanzivac je bio kapiten nakon što je ušao na teren, a novi izazov imaće za šest dana kada je zakazana još jedna prijateljska utakmica u kojoj će Komori igrati sa Gambijom.