Snalažljivost ili bezobrazluk? Najneobičnija krađa vremena koju možete videti u fudbalu

Sve za pobedu

• 3
henri kesler Foto: twitter/watke_

Fudbaleri Nju Inglanda zaređali su sa pobedama u MLS ligi, ubedljivo su prvi na tabeli, a nova tri boda upsali su na gostovanju u Filadelfiji - 1:0.

Jedini gol postigao je Met Polster u 33. minutu, rešio je utakmicu, mada se posle meča više priča o njegovom saigraču Henriju Kesleru čije su nesvakidašnje "defanzivne" metode takođe doprinele da domaći sastav osrtane bez šanse da dođe do egala.

Pomenuti Kesler je u 93. minutu toliko izludeo rivala da je ovaj momentalno poželeo da se obračuna sa njim. I ne čudi, pošto je Kesler najpre svom snagom ispucao na tribine loptu koju nije uspeo da stigne, a onda je i onu rezervnu, koja mu se našla na putu, rukom bacio u gledalište.

Tako je onemogućio protivnika da brzinski izvede aut, "ukrao" još malo vremena, usput do maksimuma unervozio protivničkog fudbalera.