Košmarno veče za Krasnodar: Spajić postigao autogol, crveni za Krihovjaka, Kabeja promašio penal...

Definitivno košmarno veče za fudbalere Krasnodara

• 0
Uros Spajic, FK Krasnodar Printskrin: streamja.com/ZpZzj

Fudbaleri Krasnodara u kom nastupa i naš fudbaler Uroš Spajić, remizirali su sa Rostovom (1:1) u poslednjoj utakmici sedmog kola ruske Premijer lige, a upravo je i srpski internacionalac bio tragičar na ovom meču pošto je postigao autogol.

Definitivno se ova utakmica mora što zaboraviti u redovima Krasnodara, kao da je od početka bilo suđeno na propast, tako se i nastavilo sve do samog kraja.

Krasnodar je bio ogroman favorit pre početka, s obzirom na to da su se nalazili na sredini tabele, dok je njihov protivnik u ovom slučaju - Rostov, bio na samom dnu tabele.

Ipak, kako to obično biva, nikad ne ide kako se planira.

Prvo je Uroš Spajić postigao autogol za vođstvo Rostova, nakon što je loptu umesto unapred, poslao unazad i savladao je svog čuvara mreže, igrao se 29. minut.

Da nesreća za Krasnodar bude još veća, samo minut kasnije crveni karton je dobio i Gregorš Krihovijak.

Iako brojčano slabiji, fudbaleri Krasnodara su nastavili da napdaju i u 42. minutu su nagrađeni penalom, međutim, Remi Kabeja je poslao loptu pored stative, ali sa one spoljnje strane.

Za nešto mirniji san fudbalera Krasnodara se pobrinuo Spertsijan, koji je postigao gol za 1:1 u 65. minutu utakmice.