Katai: Nije bilo "lepo za oko", ali zaslužena pobeda protiv Brage

- Hvala svima što su nas bodrili tokom svih 90 minuta - kazao je Katai

• 5
Aleksandar Katai Foto: Marko Jovanović

Vrlo bitna utakmica za nas i odličan rezultat. Ovo je tek početak takmičenja, ništa nije gotovo, ali ovaj pristup je jedini pravi i samo je potrebno ovako da nastavimo, rekao je fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai posle pobede protiv Brage (2:1) na startu grupne faze Lige Evrope.

- Nije bilo možda "lepo za oko“, ali tri boda su najbitnija. Mislim da su navijač ponosni i zadovoljni ovom pobedom. Braga je izuzetno kvalitetna, ali tri boda zasluženo ostaju u Beogradu. Hvala svima što su nas bodrili tokom svih 90 minuta i uveren sam da smo se odužili na pravi način - istakao je Katai, strelac pobedonosnog gola u 85. minutu iz penala.