Novi kiks Lajpciga, Keln sačuvao bod kod kuće

Slabo izdanje ekipe Red Bula

• 0
Lajpcig - Keln Foto: AP/tanjug

Lajpcig je gostovao u Kelnu i ponovo nije uspeo da trijumfuje. Meč je završen rezultatom 1:1, pa posle pet kola Lajpcig zauzima tek trinaesto mesto sa četiri boda, a Keln se probio na šestu poziciju sa osam osvojenih bodova.

Prvo poluvreme je potom okončano bez golova, a Keln je poveo u 57. minutu pogotkom Modestea. Devet minuta kasnije Lajpcigu nije priznat još jedan gol, ovoga puta Forsbergu, ali u 71. minutu gosti ipak stižu do izjednačenja, kada je Hajdara postavio konačnih 1:1.