Kakvo ludilo na meču Zvezdinog rivala u LE: Do 81. minuta bilo 0:0, a onda su pala 4 gola do kraja

Braga konačno ostvarila trijumf...

• 1

Posle samo jednog gola u poslednje tri utakmice, i to onog protiv Crvene zvezde, fudbaleri Brage su napokon "prokinuli" i dali isto toliko samo protiuv Tondele!

Međutim, daleko od toga da je mirisalo na ubedljivu pobedu Brage (3:1) koja do 81. minuta nije uspevala da pronađe put do mreže gosutujućeg tima.

A kada je Luri Medeiros u tom 81. doveo Bragu u vođstvo, golovi su počeli da padaju "kao na traci." Rikardo Orta je u 84. povisio na 2:0, Dadašov je smanjio na 2:1 dva minuta kasnije, da bi pomenuti Medeiros postavio konačan rezultat u 90.

Braga trenutno ima 11 bodova i zauzima peto mesto, sa sedam bodova manje od vodeće Benfike, a u narednom kolu će gostovati Santa Klari koja je igrala sa Partizanom u plej-ofu Lige konferencija. Potom čekaju i Mitjiland u sklopu 2. kola Lige Evrope.