• 12

Ovako je Partizan poveo posle samo tri minuta u Lučanima: Rikardo je ozbiljna gol-mašina!

Napadač crno-belih postigao svoj jubilarni 10. gol u Superligi ove sezone

• 12

Fudbaleri Partizana idealno su započeli gostovanje u Lučanima i već posle tri minuta uspeli su da zatresu mrežu domaćina.

Strelac je bio Rikardo, koji se sjajno snašao u kaznenom prostoru i matirao golmana Kostića.

Prethodno je Ivan Obradović odlično centrirao sa leve strane, poslao je loptu na drugu stativu, gde je Rikardo gađao kontra ugovor i poslao loptu u mrežu protivnika.

Rikardu je ovo 14. gol u svim takmičenjima za Partizan, a ukupno deseti u Superligi, gde je trenutno lider po broju postignutih golova.

Pogledajte njegov gol u videu na početku teksta.

Ubrzo smo videli i drugi gol koji je delo Ivana Obradovića.

Bek crno-belih je u 38. minutu iskoristio konfuznu reakciju odbrane Mladosti, ispratio loptu koja je pala u peterac i zbunila golmana Kostića, a onda prikucao iz odbitka za lagodnih 2:0.