≫

Zvezdina lepota u Pazaru: Pogledajte pogodak Kataija iz slobodnog udarca i raketu Sanoga

• 20

Fudbaleri Crvene zvezde vode već sa 3:0 u Novom Pazaru, a drugi gol je prava poezija u režiji Aleksandra Kataija.

Kapiten crveno-belih na ovom susretu je iz slobodnog udarca pokazao još jednom o kakvoj klasi se radi.

Loi Dioni je u 14. minutu iznudio prekršaj dobrim postavljanjem, Vlajković je u tom momentu zaradio žuti, a onda je Katai preuzeo odgovornost i pogodio gornji levi ugao gde se spajaju prečka i stativa.

Pre toga, Aleksandar Dragović je već u trećem minutu načeo Pazarce, a već do 20. minuta je bilo i 3:0 takođe prelepim golom Sekua Sanoga.