≫

Kakav fijasko Fulama posle vođstva na poluvremenu: Mitrovićev tim primio četiri gola za 23 minuta!

Srpski strelac ovog puta nije bio efikasan, podbacio je čitav tim "Kotadžersa"

• 6
Aleksandar Mitrović, penal, FK Fulam Foto: AP/Tanjug

Probaće ovu subotu što pre da zaborave fudbaleri Fulama, posebno drugo poluvreme u kojem su se "raspali" i pretrpeli težak poraz na gostovanju u Koventriju - 4:1.

Nije ovo bio dan za ekipu Marka Silve, mada su posle prvih 45 minuta imali prednost autogolom Kajla Mekfadzena. Delovalo je da "Kotadžersi" idu u dobrom smeru i na ovom gostovanju, međutim nastavak je doneo potpuni preokret, neočekivan razvoj situacije i goleadu domaćeg sastava.

Koventri je u 47. minutu uveo meč u rezultatski egal preko Šveđanina Viktora Giokeresa, a već u 70. je bilo 4:1.

Šveđanin je pogodio mrežu gostiju još jednom, za pečat na trijumf i tako skoro dostigao golgeterski bilans našeg Aleksandra Mitrovića u direktnom duelu sa Srbinom. Napadač Fulama ima gol više (10) na svom kontu od špica Koventrija.

Osim Gjokeresa u strelce su se upisali Goden iz penala, i Matsen.

Aleksandar Mitrović je i ovaj meč počeo u startnoj postavi, nije mogao mnogo toga da uradi danas kao i čitav tim, a meč je završio sa žutim kartonom.

Koventri je sada prestigao Fulam na tabeli, treći je posle nepotpunog kola sa 22 boda, dok su "Kotadžersi" na dva boda zaostatka za današnjim rivalom.