≫

Prošlo je njegovo vreme: Veliki Bufon primio gol sa preko 30 metara, Parma ispustila dva gola prednosti

Teški dani za slavni italijanski klub

• 0

Parma je do 82. minuta na gotovanju protiv SPAL-a u sedmom kolu Serije B imala prednost od 2:0, da bi potom Vivijani postigao nestvaran pogodak iz slobodnjaka sa 30 metara, a konačnih 2:2 sjajnim golom u 91. minutu postavio je Kolombo.

Posebno je zanimljiv prvi gol koji je primio veliki Điđi Bufon, i to sa više od 30 metara. Vivijani je raspalio, lopta je pogodila nekog u živom zidu i prevarila veterana na golu Parme.

Nekadašnje "Mlekadžije" daleko su od vrha tabele u Seriji B. Iako ih sa klupe predvodi Enco Mareska rezultati nisu na nivou očekivanja pa će Parma imati dosta problema da se vrati u društvo najboljih.