Mladost napunila do vrha gol Novog Pazara u Lučanima i prepustila im "fenjer" u Superligi Srbije

Jedan pogodak u prvom i dva u drugom bili su dovoljni za više nego ubedljivu pobedu domaćih

• 0
FK Mladost Lučani Printskrin: Arena Sport/Telegraf

Dočekala je Mladost i drugu pobedu u Superligi Srbije. Nakon lošeg starta sezone, Lučanci polako, ali sigurno popravljaju formu i uspeli su da zabeleže i drugu pobedu u četiri kola. Domaći su tako prepustili "fenjer" i poslednje mesto svom današnjem rivalu - 3:0 (1:0).

Novi Pazar je tako potvrdio da ima najgoru odbranu u Superligi, zajedno sa Spartakom iz Subotice, pošto je primio 26 golovva na 11 utakmica. Doduše, tim sa severa Srbije ima i meč više.

Prvi gol za Mladost pao je već u 36. minutu, pa su Lučanci već na poluvremenu imali minimalnu prednost. Meč su uspeli da reše već na početku drugog dela, pošto su u 51. minutu i 54. minutu postigli još dva pogotka.

Sada stoje na osam bodova i imaju dva manje od Radnika iz Surdulice, dok je Pazar poslednji sa jednim bodom manje.