Majstorije srpskog golmana: Za 11 minuta dao gol sa 70 metara i asistirao za drugi!

Golman Ralje Milivojević u centru pažnje Zonske lige

• 0

Jeste da su daleko od očiju javnosti, ali nema sumnje da se i u nižim ligama srpskog fudbala mogu videti atraktivni potezi i golovi!

Jedan takav za vikend je postigao golman Kosmaja Milivojević, na utakmici Zonske lige "Beograd" protiv Komgrapa, kada je raspalio loptu sa 70 metara i prevario kolegu Stefanovića na drugoj strani.

Utakmica u Ralji tek što je počela, a Milivojević je izveo jedan slobodan udarac sa svoje polovine i u 6. minutu je savladao pomenutog Stefanovića koji je i u 17. minutu vadio loptu iz mreže zbog autogola Blagojevića.

Zanimljivo, asistencija se piše golmanu Milivojeviću koji je uputio centaršut u kazneni prostor Komgrapa. Gosti su tri minuta kasnije smanjili rezultat na 2:1, što je i konačan ishod ovog meča, a vredi pomenuti da je Komgrap na poluvremenu zameniočuvara mreže i umesto Stefanovića ušao je Tanasić.