≫

Kostić režirao remi Ajntrahta i Lajpciga u 94. minutu

Tim iz Frankfurta se izvukao u finišu

• 0

Fudbaleri Ajntrahta i Lajpciga remizirali su u Frankfurtu (1:1) u okviru 10. kola Bundeslige. Heroj važnog boda za domaćine bio je Filip Kostić koji je u nadoknadi asistirao brazilskom štoperu Tuti za izjednačenje.

Kostić je imao i prvu veliku šansu na utakmici kada je pogodio prečku u 19. minutu, a kazna je usledila u 35. posle kornera i dodavanja Orbana za Poulsena.

Treba reći i da je Lajpcig dobio nepostojeći korner iz kog je poveo pa je kasnije pravda zadovoljena remijem.

Gosti su bili bolji i u drugom poluvremenu, ali nisu uspeli da postignu još jedan pogodak i tako ubiju utakmicu. Najbolju je protraćio Emil Forsberg koji je sa nekoliko metara prebacio prazan gol.

Na kraju goste je stigla kazna, a Ajntraht na centaršut Kostića iz poslednje šanse na meču stigao do boda.