Kolumbija u problemu, Falkao propušta mečeve sa Brazilom i Paragvajom

Kolumbija se posle 12 kola nalazi na četvrtom mestu kvalifikacione grupe Južna Amerika

• 1
Radamel Falkao Foto: AP/Tanjug

Kolumbijski napadač Radamel Falkao propustiće, zbog povrede, kvalifikacione mečeve za Svetsko prvenstvo protiv Brazila i Paragvaja, saopštio je danas Fudbalski savez Kolumbije.

- Zbog povrede koju je zadobio prošle subote nastupajući za svoj klub Falkao neće moći da nastupi na mečevima reprezentacije protiv Brazila i Paragvaja - navodi se u saopštenju kolumbijskog saveza.

Falkao je u subotu u igru ušao u 69. minutu i postigao gol za svoj tim Rajo Valjekano u porazu od Real Madrida od 1:2, ali je u 81. minutu meča morao da napusti igru zbog povrede.

Napad Kolumbije na mečevima protiv Brazila i Paragvaja predvodiće Duvan Zapata (Atalanta) i Rafael Borea (Ajntraht).