Kejn se zaigrao s Albanijom, uradio makazice kao na PES-u, Strakoša nije ni video loptu

Kakva magija!

• 1
Hari Kejn, Albanija, Engleska Printskrin: Streamwo

Engleska demolira Albaniju na Vembliju, posle prvog poluvremena imaju 5:0 i očigledno ne planiraju tu da stanu, a sve zahvaljujući maestralnom Hariju Kejnu.

Napadač Totenhema je konačno počeo da igra onako kako se od njega očekuje, trebalo mu je vremena, ali moći će i Antonio Konte zadovoljna da trlja ruke, pošto se čini kao da ne planira olako da "napusti" svoju golgetersku formu.

Kejn je protiv Albanije postigao tri gola u prvom poluvremenu, od kojih je najlepši bio onaj poslednji, treći, kada je posle kornera uhvatio makazice i poslao loptu u mrežu Strakoše, koji ju je samo pogledom ispratio.