Ovako je Tadić "probio" Patrisija: Pogledajte gol za ludnicu Srba u Lisabonu

Kapiten je postigao gol koji je Orlove vratio u igru

• 4
Srbija, Portugalija, Fudbal Foto: MN Press

Srbija je se vratila u igru, nakon što je primila šokantno prvi gol na meču u Lisabonu. Dušan Tadić je uspeo da izjednači u 33. minutu, kada njegov šut nije uspeo da ukroti Rui Patrisio.

Golman Portugalije je imao loptu na ruci, ali je očigledno loše procenio udarac Tadića, hteo je da je uhvati, ona mu je ispala i prošla gol-liniju.

Imala je Srbija još prilika, Dušan Vlahović je pogodio stativu, imao je i Kostić dobru situaciju, ali je rezultat do kraja poluvremena ostao 1:1.

Ipak, igra Srbije ohrabruje pred drugo poluvreme.