≫

Heroj iz Lisabona ustao na levu nogu: Pavlović skrivio penal, pa dobio crveni u remiju Monaka i Lila

Lil iznenadio "Kneževe", ali ostao bez tri boda posle zanimljivog meča - 2:2 (1:2)

• 9

Sjajnu je partiju Strahinja Pavlović pružio u Lisabonu u nedelju uveče u trijumfu Orlova nad Portugalijom, ali ovog petka kao da je ustao na levu nogu.

Njegov Monako remizirao je 2:2 sa šampionom Lilom na svom terenu, a problemi su krenuli od njegovog oštrog starta u trećem minutu i penala koji je skrivio.

Žestoko je nekadašnji štoper Partizana zgazio protivnika, ni VAR nije mogao da spreči udarac sa bele tačke koji je precizno izveo Kanađanin Dejvid.

Isti igrač se prošetao kroz odbranu Monaka i u devetom minutu pa su gosti iznenađujuće lako stigli do dva gola prednosti.

Monako je u finišu prvog poluvremena preko Dijate samnjio na 2:1, ali je novi problem usledio u 78. kada je Pavlović dobio drugi žuti karton i završio u svlačionici.

Ipak, Monako je i sa desetoricom stigao do boda, a strelac je bio Ben Jeder u 83. minutu.