Vanja primio prelep gol od Udinezea, a onda maestralno sačuvao pobedu Torina

• 0
Vanja Milinković Savić Foto: Printscreen/You Tube

Fudbaleri Torina uspeli su da slave u 13. kolu Serija A protiv Udinezea 2:1, između ostalog zbog sjajne odbrane Vanje Milinkovića Savića koji je odbranio čist zicer u nadoknadi.

Sve je dobro krenulo po "bikove" i postizani su golovi taman kada negativna promena rezultata najteže pada protivniku - na samom početku prvog, a onda i na startu drugog poluvremena.

Prvo je Brekalo na asistenciju Belotija u osmom minutu doneo vođstvo, da bi Bremer u 48. povisio na 2:0.

Umesto da lagano privedu priču kraju, Torino prima gol 13 minuta pre kraja od strane Forestijerija koji postiže fantastičan pogodak i tako ulazimo u neizvesnu završnicu.

U prvom minutu nadoknade, naturalizovani Nemac Lazar Samardžić izvanredno šutira i diže loptu, ali Milinković Savić izlazi u udarac i izvanredno brani zicer.

Od prvog do poslednjeg minuta, za domaće su nastupili Vanja i Saša Lukić i "bikovi" su sada na ivici gornjeg doma italijanskog šampionata.