≫

Ovaj dečko je nezaustavljiv: Pogledajte novi gol Dušana Silnog Vlahovića u Seriji A

Golgeter Fiorentine nastavlja da briljira na Apeninima

• 6

Novo kolo u Seriji A, donelo je i novi gol Dušana Vlahovića. Srpski reprezentativac nastavlja da trese mreže, a na gostovanju u Empoliju postigao je 11. u sezoni u porazu svog tima od 2:1.

Upravo sjajnom Vlahoviću idu sve zasluge za pogodak gostiju iz 57. minuta. Započeo je akciju na sredini, odigrao do Kaljehona koji ga je idealno poslužio sa desnog krila i omogućio mu da se proslavi.

Još jedan sjajan pogodak Vlahovića koji možete videti na početku teksta je samo potvrda da je u top formi i da će cena nastaviti da mu skače.

Jedino što ga ostatak tima nije ispoštovao. Koncepcija odbrane Fiorentine se potpuno raspala u samom finišu pa su domaćini sa dva gola u 87. i 89. minutu preokrenuli rezultat i upisali pobedu.