PSŽ uz dva penala savladao petoligaša, navijač uleteo na teren da uzme autogram od Embapea

Prvo je Klijan Embape, a onda Mauro Ikardi pogodili sa 11 metara

• 0
Kilijan Embape Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Pari Sen Žermena prošli su u šesnaestinu finala Kupa Francuske tako što su savladali petoligaša Fenje Ulnoija sa 3:0.

I pored toga što su na teren istrčali Embape, Ikardi, Serhio Ramos i družina, domaćin je pošteno odigrao meč.

U 16. i 30. minutu je sudija pokazao na belu tačku, nije imao nimalo milosti prema petoligašu.

Prvo je Klijan Embape, a onda Mauro Ikardi pogodili sa 11 metara.

Embape je sve to potvrdio u 51. minutu na asistenciju Dagbe, a francuski reprezentativac je imao jednu zanimljivu situaciju u poslednjim minutima meča.

Mladom napadaču je prišao navijač koji je uleteo sa tribina kako bi uzeo autogram. Zadržao se desetak sekundi i nije poznato da li je dobio to što je želeo, a onda se vratio na tribine. Nakon toga, još jedan "padobranac" je pokušao isto, ali su ga sprečili ljudi iz obezbeđenja.