Matić u 3 reči prokomentarisao Kavanijev gol za Junajted

Podsetimo, Urugvajac je nedavno doneo bod Đavolima

• 0
Nemanja Matić Foto: Printscreen/Sport klub

Kako su igrali tokom 90 minuta, fubaleri Mančester junajteda definitivno nisu zaslužili da uzmu ni bod na gostovanju Njukaslu u ponedeljak veče! Međutim, izvukli su 1:1 zahvaljujući spretnosti urugvajskog napadača Edinsona Kavanija!

Kavani je ušao sa klupe na početku drugog poluvremena i zatresao je mrežu Svraka u 71. minutu, čime je postao igrač Junajteda sa najviše datih golova na strani u 2021. godini - čak osam!

Urugvajac je dan posle utakmice na Instagramu podelio fotografiju na kojoj se vidi kako slavi pogodak, a tu njegovu objavu komentarisoa je i srpski vezista Nemanja Matić. I to u tri reči - klasa je večna!

Matić je takođe igrao protiv Njukasla, ušao je sa klupe u 78. minutu i stigao je u finišu da otkloni jednu opasnu situaciju u kaznenom prostoru svog tima. Novi meč ih očekuje već u četvrtak veče, kada od 21.15 budu dočekali Barnli.