Torpedo "žute podmornice": Viljareal obeležio početak nove godine ''petardom'' nad davljenikom

Levante je bio žrtva

• 0
FK Viljareal Foto: Tanjug / AP

Fudbaleri Viljareala ubedljivo su savladali Levante na svom terenu rezultatom 5:0.

Sve je počelo u osmom minutu meča kada je Bulaj Dia iskoristio centaršut Semjuela Čukvuezea i matirao golmana gostiju. Posle samo pet minuta prednost ''žute podmornice'' je duplirao Pau Tores.

Da će ovo biti teško veče za Levante potvrdio je Đerar Moreno trećim golom svog tima u 36. minutu.

Manu Trigeros je povećao prednost domaćih na 5:0 u 76. minutu, a samo tri minuta kasnije novim golom Morena pukla je ''petarda'' na stadionu ''Keramika''.

Nakon ubedljive pobede Viljareal se nalazi na osmom mestu sa 28 bodova, četiri manje od madridskog Atletika koji se nalazi u zoni Lige šampiona. Levante je i dalje zakucan za dno tabele sa samo osam bodova i bez ijedne pobede.