Mitrović i Fulam se mučili, ali ipak prošli u FA kupu: Srbin uspeo da promaši prazan gol

Što kaže stara srpska izreka, "sve je dobro, što se dobro svrši"

• 0
Aleksandar Mitrović, Fulam Foto: Printscreen/Sport klub

Fudbaleri Fulama uspeli su da prođu u narednu rundu FA kupa, pošto su slavili protiv Bristol Sitija sa 1:0, i to tek nakon produžetaka.

Ekipa u kojoj nastupa i srpski napadač, Aleksandar Mitrović, ušao je u igru tek u 70. minutu meča, što mu je bilo dovoljno da dospe u nekoliko šansi.

Iako je bio dominantniji, Fulam nije uspeo da postigne gol u regularnih 90 minuta. Prvi i jedini gol je postigao Hari Vilson u 105. minutu susreta.

Nešto kasnije je izglednu priliku imao i Aleksandar Mitrović, ali je njegov udarac otišao daleko preko gola, iako čuvar nije bio ni na liniji.