≫

Milivojevićev saigrač postigao evrogol, pa za 3 minuta izveo jedan od najgorih penala u istoriji

Kakvo pomračenje Zahe za vrlo kratko vreme

• 0
Vilfrid Zaha Printskrin: Twitter

Napadač Kristal Palasa Vilfrid Zaha mogao je u sredu veče da bude junak svog tima na gostovanju Noriču, ali su ga navijači okarakterisali kao tragičara uprkos tome što je doneo bod - 1:1 (1:0)!

Zaha je u 60. minutu izjednačio rezultat evrogolom sa leve strane, da bi samo tri minuta kasnije izveo jedan od najgorih penala u istoriji Premijer lige.

- Zahin gol je bio neverobvatan, to je najbolji Zaha. Ali, zbog načina na koji smo igrali, trebalo je da uzmemo tri boda. Malo smo frustrirani, jer smo imali šansu da pobedimo - rekao je trener Palasa Patrik Vijera.

Zahin promašaj naišao je na negodovanje navijača Kristal Palasa, ali i ostalih ljubitelja fudbala, koji nisu štedeli loše komentare na račun toga kako je napadač izveo penal.

A što se tiče Luke Milivojevića, Zahinog saigrača, on je celi meč presedeo na klupi. Palas trenutno ima 25 bodova i nalazis e na sredini tabele, dok je Norič sa 17 prvi ispod crte.