≫

Jovića neće, pa neće: Srbin izveo majstoriju u 93. minutu, prečka sprečila da se proslavi

Novi kiks Real Madrida

• 6
Fudbal Kopa del Rej Elče Real Madrid Elche Copa del Rey Foto: Tanjug/AP

Nema Karima Benzeme - nema ni golova, a nema ni pobede Real Madrida. Viljareal je uspeo da ostane neporažen na svom terenu i odigra 0:0 protiv trenutno vodeće ekipe na tabeli španske La Lige, a sve je moglo da bude drugačije da je lob Luke Jovića u poslednjem minutu nadoknade bio samo par centimetara niži.

Jović ponovo nije dobio šansu od starta uprkos izostanku Benzeme, a na teren kročio tek u 75. minutu meča. I mogao je svakako da napravi velike stvari.

Srpski napadač se odličnom kretnjom izvukao iz ofsajd zamke, dobio dobru loptu u prostor, povukao je i lobovao golmana Ruljija, ali nije imao sreće. Pogodio je prečku.

U nastavku akcije odbitak je pokupio Naćo, ali se na gol-liniji isprečio Serž Orije i nije dozvolio da njegova ekipa bude poražena.

Mogla je to da bude prekretnica za Jovića u Realu, a mogla je da bude i prekretnica za "kraljevski klub" u borbi za titulu, pošto je sada razlika između Sevilje i madridskog kluba samo četiri boda.