Tadiću poništen gol u istorijskom meču Ajaksa

Razlog je ofsajd saigrača

• 0
Dušan Tadić Printskrin: Twitter/Beingsport

Fudbaleri Ajaksa ostvarili su rudarski tešku pobedu na gostovanju Viljemu Drugom i na taj način su ušli u istoriju holandskog fudbala!

Naime, Kopljanici su postali tims a najviše mečeva bez poraza na gostujućim terenima, jer su u subotu veče stigli do cifre od 26 - 22 trijumfa i četiri remija.

Srpski reprezentativac i kapiten Orlova Dušan Tadić mogao je da se vodi kao strelac gola u tom istorijskom meču, ali mu je on poništen u 55. minutu zbog ofsajda u kom se Entoni našao.

Ipak, pomenuti fudbaler se u 81. minutu iskupio tako što je asistirao Timberu za jedini gol na utakmici i beg od PSV-a na osam bodova. Doduše, uz utakmicu više koju Ajaks trenutno ima.