Lampard ljut na sudiju nakon poraza od Sitija: "Moja trogodišnja ćerka je videla da je bio penal"

Mnogo bure se podiglo zbog nedosuđenog penala u korist "karamela"

• 4
Frenk Lampard Foto: Tanjug / AP

Fudbaleri Evertona poraženi su na domaćem terenu od Mančester sitija rezultatom 1:0, a mnogo pažnje javnosti privukao je sporni detalj iz 85. minuta, kada je lopta Rodrija pogodila u ruku, a VAR sudija Kris Kavano nije sugerisao glavnom sudiji Polu Tirniju da pogleda snimak i dosudi penal.

Siti je uspeo da probije bedem Evertona i postigne gol u 82. minutu preko Fila Fodena, a samo tri minuta kasnije desila se situacija o kojoj se najviše govori nakon meča.

Rodri je evidentno igrao rukom, ali je glavni sudija procenio da to nije bilo dovoljno za jedanaesterac.

- Kavano je gledao VAR dva minuta i na kraju doneo odluku da to nije penal, iako je bilo igranje rukom u neprirodnoj poziciji. Moja trogodišnja ćerka kod kuće je videla da je to bio penal - rekao je vidno isfrustrirani Frenk Lampard.

Kako je tačno izgledala sporna situacija pogledajte u videu na kraju teksta.