≫

Kiks pred dolazak u Beograd: Fejnord remijem sa Groningemom najavio meč sa Partizanom

Posle poraza od Az Alkmara, Fejnord nije uspeo da savlada ni Groningen

• 0

Fudbaleri Fejnorda odigrali su na svom terenu 1:1 sa ekipom Groningena u meču 25. kola Eredivizija.

Gosti su od starta meča igrali odlično i zaustavili pokušaje domaćih fudbalera da dođu do gola. Sa druge strane, u 23. minutu Mihajl de Lev je odlično reagovao posle asistencije Meijera i pogodio za početno vođstvo.

Ovim rezultatom se otišlo i na odmor, a Partizanov protivnik u Ligi konferencija čekao je na izjednačenje sve do 71. minuta kada je Dizers izjednačio.

Ovakva igra, i poraz i remi u poslednja dva duela, svakako ne idu na ruku Fejnordu pred meč sa Partizanom koji se igra u četvrtak 10.marta u Beogradu.