≫

Umalo tuča na prijateljskom meču Srbije i Hrvatske, igrač Dinama gurnuo strelca gola za Orliće

I Kabić i Baturina su dobili po žuti karton

• 3

Iako je u pitanju bio prijateljski meč u Staroj Pazovi između U 19 Srbije i Hrvatske (3:0), tokom prvog poluvremena duela ove dve ekipe umalo nismo videli tuču!

Tačnije, do fizičkog kontakta je i došlo kada je "desetka" Hrvatske Martin Baturina inače član Dinama, gurnuo Uroša Kabića posle jednog duela kod aut linije. Ruku na srce, i Kabić je pre toga rukom malo odgurnuo hrvatskog vezistu prilikom duela.

Kabić je potom burno reagovao, hteo je da se obračuna sa Baturinom, ali ga je pomoćni sudija zadržao. Zatim su obojica dobili po žuti karton.

Inače, Srbija je na poluvremenu imala vođstvco od 1:0 baš nakon što je pomenuti Kabić, vezista Vojvodine, sjajnim udarcem sa ivice kaznenog prostora pogodio mrežu Kockasti, dok je u drugom uspela da postigne dva gola preko Vladimira Miletića i Sameda Baždara i tako slavi sa 3:0.

Šta se sve događalo u tom 33. minutu možete pogledati u videu na početku teksta.