Kataijevih 20 minuta "pakla": Poništili mu 2 gola, a onda je promašio i penal

Mogla je Zvezda najpre da vodi, a onda i da smanji prednost Rendžersa

• 9
Aleksandar Katai Printskrin: Arena Sport/Youtube

Fudbaleri Crvene zvezde od 21 čas gostovali su ekipi Rendžersa u Glazgovu, u okviru prvog meča osmine finala Lige Evrope!

Od starta meča domaći fudbaleri su odlično počeli i brzo poveli sa 2:0. Potom u 23. minutu Džek je povukao Ivanića i zaradio je žuti karton, a sudija je pokazao na penal.

Aleksandar Katai je izveo najstrožu kaznu, šutirao snažno u donji desni ugao, ali je golman Mekgregor bio na mestu i zaustavio njegov udarac. Vredi pomenuti i to da su Kataiju u 3. i 13. minutu poništena dva gola jer je bio u milimetarskom ofsajdu.