Kad je teško, tu je Milan Pavkov! Pogledajte kako je Zvezdin džoker "okrenuo" Metalac

Nije mu trebalo mnogo vremena da postigne gol

• 6
FK Crvena Zvezda - FK Čukarički Foto: Nikola Tomić

Po ko zna koji put je Milan Pavkov postao heroj Crvene zvezde. Posle nebrojano mnogo golova, došao je i još jedan, možda i za trunku vredniji nego li i jedan pre. On je svojim golom u Gornjem Milanovcu doneo Zvezdi pobedu kojom su se crveno-beli izjednačili na tabeli sa Partizanom.

Muku je mučila Zvezda sa realizacijom u prvom poluvremenu, čak su i gubili od Metalca sa 1:0, a gol je postigao bivši đak sa Marakane, Stefan Cvetković.

Crveno-beli su uspeli da izjednače do poluvremena preko Ohija, da bi već u drugom uspeli da dođu i do potpunog preokreta. Mirko Ivanić je uzeo loptu na centru, potom je sjajno proigrao Pavkova, ovaj je izašao jedan na jedan sa golmanom Metalca i samo je poslao loptu ispod njega.

Na tribinama je zavladalo potpuno oduševljenje, a vi možete gol pogledati u videu na početku teksta.