Gorecka krvav završio na travi, da li je Bajern oštećen za penal u 93. minutu?

Nesmotren potez Toresa nije prošao nekažnjeno

• 0
Leon Gorecka Printskrin: ESPN

Kako su izgledali na terenu tokom svih 90 minuta, fudbaleri Bajerna nisu ni zaslužili da izvuku povoljan rezultat protiv Viljareala u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona!

Poraženi su sa 1:0, a pritom su imali sreće da je domaćinu u finišu poluvremena poništen gol. Zatim je Moreno propustio dve prilike u nastavku, kod jedne je pogodio stativu, dok je Pedraca u 87. imao zicer da dokosuri Bavarce.

Međutim, postavlja se pitanje da li je Bajern možda oštećen za penal u nadoknadi vremena? Naime, Pau Tores je nehotice u skoku udario Gorecku laktom, a Nemac je zatim krvav ostao da leži na terenu. Ipak, Entoni Tejlor je procenio da elemenata za penal nije bilo.