≫

Pauk stradao u Lazarevcu: Gol kola, gol meseca u Superligi, raketa Filipovića završila u rakljama!

Kakav potez, kakav pogodak, kakva preciznost, kakvo majstorstvo...

• 3

Fudbaleri Kolubare stekli su velikih 2:0 na poluvremenu protiv Metalca u meču 1. kola plej-auta, a oba pogotka delo su iskusnog Miloša Filipovića.

Jedan je bio pravo remek delo, a ni drugi nije bio daleko od te bravure.

Adut domaćg tima je praktično sam doneo sve vredno za Lazarevčane u prvih 45 minuta, ekspresno je potukao goste za miran predah "Rudara", a posebno efektan je bio prvi pogodak Filipovića, majstorija za TV špice, bez ikakve dileme bravura ove runde.

Filipović je uhvatio "dropkik" negde malo van kaznenog prostora, lansirao raketu u dalji gornji ugao gola Metalca i postigao jedan od najlepših pogodaka koje smo videli na našim terenima ove sezone.

Samo šest minuta kasnije Filipović je pogodio za vođstvo, i taj gol je bio priča za sebe, jer je stigao kao rezultat sjajnog udarca junaka utakmice, čoveka koji je definitivno obeležio kolo koje je za nama.

Lazarevčani su do kraja uspeli da održe prednost i upišu bodove koji im garantuju miran nastavak sezone.