≫

Benzema promašio 2 penala za 7 minuta, pa izveo potez u stilu Zidana

Čudna noć za Francuza

• 0

Fudbaleri madridskog Reala nalaze se na četiri od zvaničnog krunisanja za najbolji tim u Primeri, nakon što su u sredu veče dobili Osasunu u gostima rezultatom 3:1.

Meč je u svakom smislu obeležio napadač "kraljevskog kluba" Karim Benzema koji je partiju otvorio asistencijom za vodeći gol Davida Alabe, da bi za samo sedam minuta drugog poluvremena (62. i 69. minutu) promašio dva penala.

Međutim, Francuz se donekle iskupio u dubokoj nadoknadi vremena kada je izveo dribling i stilu Zinedina Zidana, te na taj način otvorio kontranapad posle kog je Rodrigo postavio konačan rezultat.