≫

Auh, kakav gol Sergeja! Uštopovao loptu kao pravi majstor, prevario defanzivca i zaludeo golmana

Vatromet golova u meču Serije A

• 3
FK Lacio - FK Fiorentina Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Lacija igraju spektakularan meč protiv Specije ove večeri u okviru Serije A. Videli smo već tri izjednačenja i pregršt golova, a jedan od njih postigao je i naš Sergej Milinković-Savić i to za poravnanje na 3:3.

Igrao se 68. minut kada je srpski fudbaler primio sjajnu loptu na oko 16 metara od gola, koju je uštopovao na magičan način. Nivo kontrole bio je zaista spektakularan, posle čega je izbacio iz takta i jednog defanzivca Specije.

Namestio se na svoju jaču nogu, posle čega je precizno šutirao i matirao čuvara mreže Specije koji nije imao ama baš nikakve šanse da se sačuva.

Ovo je bio deseti gol Sergeja u Seriji A ove sezone, a pored toga upisao je i čak 11 asistencija. Novi gol možete pogledati u videu koji se nalazi u vesti.

Lacio je na kraju slavio na ovom meču pogotkom u drugom minutu nadoknade koji je postigao Ačerbi za konačnih 4:3.