≫

Pogledajte nestvarne greške golmana Viljareala i kako je Liverpul dao 3 gola za 11 minuta

Rulji je direktno kumovao preokretu Liverpula

• 1

Na poluvremenu je delovalo kao da ćemo biti svedoci velikog iznenađenja, ali se Liverpul u nastavku revanš meča polufinala Lige šampiona protiv Viljareala pobrinuo da se to ne dogodi!

Gubili su Redsu 2:0, isto onoliko koliko su dobili prvi meč, da bi u nastavku za samo 11 minuta stigli do potpunog preokreta sa tri postignuta gola.

Strelci su bili Fabinjo u 62, Luis Diaz u 67. i Sadio Mane u 73. minutu - uz veliku pomoć domaćeg golmana Ruljija koji je direktno kumovao prvom i trećem pogotku.

Najpre mu je lopta posle šuta Fabinja propla kroz noge, zatim je mogao bolje da interveniše i kod drugog gola, da bi kod trećeg napravio katastrofalnu grešku kada je istrčao na nekih 25 metara i tako častio Manea za konačan potop.