≫

Alba majstorijom iz voleja poceo mrežu Betisa: Barsa upisala 3 boda u 94. minutu

Na pobednika meča se čekalo do poslednjeg momenta

• 1
Đordi Alba Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Barselone savladali su na gostovanju Betis sa 2:1 (0:0) u 35. kolu la Lige, a heroj meča bio je Đordi Alba koji je postigao pogodak u 94. minutu.

Od starta meča oba tima su bila prilično ujednačena. Golova nije bilo u prvom poluvremenu, a svi golovi su se dogodili u poslednjih dvadeset minuta.

Barselona je povela u 76. minutu kada je Fati sa 15 metara pogodio donji desni ugao.

Potom, usledio je brz odgovor Betisa. Fekir je centrirao ka petercu, a Bartra  je prosledio loptu u mrežu za 1:1. Delovalo je da će timovi podeliti bodove, a onda je, posle sjajnog centaršuta sa desne strane, loptu fantastičnim volej udarcem Đordi Alba poslao u mrežu sa nekih desetak metara i rešio pobednika.