Krstajićev Makabi slavio u derbiju, Jovanović postigao novi gol

Srpski napadač je u odličnoj formi

• 1

Fudbaleri Makabija iz Tel Aviva koje sa klupe predvodi srpski trener Mladen Krstajić, pobedili su Makabi Haifu sa 3:1, a novi gol postigao je Đorđe Jovanović.

Stipe Perica je doveo goste u prednost u 23. minutu utkamice, a Čeri je izjednačio u 62. minutu. Ipak, u 87. minutu Đorđe Jovanović postiže ssvoj deveti gol u dresu izraelskog tima iz slobodnog udarca i donosi pobedu svom timu. Na kraju, konačnih 1:3 postavlja Gloh u 1. minutu nadoknade vremena.

Makabi Haifa je novi šampion Izraela, dok će Hapoel Ber Ševa i Makabi u kvalifikacije za Ligu konferencija.