≫

Kapiten Orlova caruje u Ljubljani: Pogledajte kako je Tadić poslao Slovenca u Trst i asistirao za gol Srbije

• 8
Dušan Tadić Foto: Marko Jovanović

Fudbaleri Srbije vode već 2:0 na gostovanju Sloveniji, a jedan potez Dušana Tadića naterao je čitav stadion u Ljubljani da skandira njegovo ime. Kapiten "orlova" je nakon finte asistirao Aleksandru Mitroviću upravo za rezultat koji se trenutno nalazi na semaforu.

Lopta je nakon defanzivne reakcije u 35. minutu završila u nogama Tadića na levoj strani, a on je elegantnim potezom totalno izbacio iz igre slovenačkog defanzivca, uputio centaršut i pronašao Mitrogola koji nije imao problema da smesti loptu u donji levi ugao.

Nakon toga, Dušan je dobio ovacije od strane mnogobrojnih srpskih navijača koji su ponavljali njegovo ime i prezime nekoliko minuta.

Slovenija jeste domaćin u ovom meču, ali se sa tribina mogu pretežno čuti povici podrške našoj selekciji, što je i dalo "Orlovima" vetar u leđa.