Joveljić dao novi gol za Galaksi, pa imao specifičnu proslavu sa Ćićaritom

Srbin je bio strelac sa bele tačke

• 1
Dejan Joveljić Printskrin: Twitter/MLS League

Tamo gde je stao u maju i junu, kada je proglašen za igrača meseca u redovima Los Anđeles Galaksija, srpski napadač Dejan Joveljić nastavio je i u uvodnim danima jula!

Naime, nekadašnji napadač Crvene zvezde bio je strelac jednog od četiri gola u ubedljivoj pobedi Galaksija protiv Montreala rezultatom 4:0.

Joveljić je svoj novi gol u MLS, ukupno šesti u sezoni, postigao u finišu prvog poluvremena iz penala, dok je u nastavku tačku na pobedu stavio Raveloson pogocima u 60. i 79. minutu.

Prethodno je Ćićairito u 8. minutu doneo ranu prednost domaćem timu, a zanimljivo je da je Meksikanac bio deo i deo specifične proslave Joveljićevog gola - kada je Srbin tražio da se svi sklone kako bi sa partnerom u napadu mogao da izvede performans.