Bizaran crveni karton u Ligi šampiona: Fudbaler slavio gol pred protivničkim navijačima, pa isključen

Neverovatna glupost

• 0
Kristal Ingason Printscreen: Youtube / @fdematch

Kristal Ingason, fudbaler Vikingura iz Rejkjavika, isključen je sa utakmice kvalifikacija za Ligu šampiona koju je njegov klub igrao protiv Malmea i to zbog veoma bizarnog razloga.

Ingason je dobio prvi žuti karton u 29. minutu zbog simuliranja, a osam minuta kasnije postigao je gol kojim je izjednačio rezultata na 1:1.

Pogodak je proslavio podno tribine na kojoj se nalaze najvatrenije pristalice domaće ekipe, a glavni sudija meča ga je pozvao i dodelio mu žuti karton zbog provociranja.

Kako je to bio njegov drugi žuti karton na meču, Ingason je isključen i morao je ranije na tuširanje.

Njegova ekipa kasnije je poražena rezultatom 3:2, a treći pogodak za ekipu Malmea postigao je srpski fudbaler Veljko Birmančević.