Đavoli se sa bodom vraćaju u Kragujevac: Kolubara i Radnički remizirali u poslednjem meču 1. kola Superlige

Može se reći da i jedni i drugi mogu da budu zadovoljni ishodom

• 0

Poslednji meč 1. kola Superlige Srbije između Kolubare i Radničkog 1923 u Lazarevcu doneo nam je podelu bodova. Nakon uzbudljivog prvog poluvremena u kojem smo videli dva gola, mreže su mirovale u nastavku - 1:1 (1:1).

Prvi su do prednosti stigli domaći, koji su imali i veći posed lopte na ovoj utakmici. Slobodan udarac sa leve strane igrališta je u pogodak konvertovao Cvetojević koji je sa peterca glavom ubacio loptu u gol u 17. minutu.

Međutim, radost je kratko trajala, pošto je Krajišnik u 25. minutu utakmice sjajnim volejom sa oko 12 metara poravnao i postavio, ispostaviće se konačan rezultat meča.

U 83. minutu viđen je još jedan gol, koji je postigao Vukušić za domaće, ali koji je opravdano poništen od strane VAR-a zbog ofsajd pozicije.