Niški Radnički dobio protivnika u evropskim kvalifikacijama: Stiže dobro poznati rival

Veliki je favorit niški klub u drugoj rundi kvalifikacija

• 2
FK Partizan, FK Radnički Niš Foto: MN Press

Fudbaleri niškog Radničkog igraće u drugom kolu Lige konferencija protiv ekipe Gzira sa Malte.

Gzira je do drugog kola došla pobedom nad Atletik Eskaldesom, predstavnikom Andore.

Prvi meč na Malti završen je sa 1:1, u Andori nije bilo golova u prvih 90 minuta, ali je Džeferson golom u 105. minutu doneo Gziri minimalni trijumf dovoljan za prolaz dalje.

Radnički i Gzira igrali su i 2018. godine, tada u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Niški klub je ubedljivo slavio ukupnim rezultatom 5:0, a nema sumnje da su i sada Nišlije veliki favorit.

Ostaje pitanje da li će Radnički ugostiti Gziru u Nišu s obzirom da stadion "Čair" ima brojne probleme i zamerke od strane UEFA.