Voša ima opakog bombardera, Baraj postigao najefektniji gol dosadašnjeg dela sezone

Senegalac se pokazuje kao veliko pojačanje Novosađana

• 5

Fudbaleri Vojvodine blistaju na startu sezone, dve pobede bez primljenog gola u prva dva kola je učinak tima Milana Rastavca koji je posebno efektan bio u malom gradskom derbiju protiv novajlije u ligi, ekipe Mladosti GAT.

Ubedljivih 4:0 na "Karađorđu" pred 5.000 navijača dobar su poziv da i u narednim mečevima u još većem broju dolaze na stadion, a najbolja moguća pozivnica im je vrhunska majstorija novog "bombardera" ekipe Iva Baraja.

Senegalac je razgalio navijače majstorijom u 47. minutu za 2:0, kada je sa nekih dvadesetak metara poslao neodbranjivu strelu u sam gornji ćošak gola domaćeg tima iz slobodnog udarca. Sa velikom sigurnošću možemo konstatovati da je pogodak Baraja najefektniji u dosadašnjem delu sezone.

Podsetimo, Senegalac je stigao u klub u tekućem prelaznom roku i kako se čini, a dobro se čini da će biti ozbiljan adut ekipe u nastavku sezone.