Dejan Joveljić nastavio da rešeta u MLS, novi gol Srbina za LA Galaksi

Ukupno deveti u sezoni

• 0
Dejan Joveljić Printskrin: Streamja

Srpskom napadaču Dejanu Joveljiću malo je potrebno na terenu da bi pokazao da je izvrstan golgeter, što smo videli u u noći između nedelje i ponedeljka kada je postigao još jedan pogodak u MLS!

Njegov Los Anđeles Galaksi dobio je Atlantu rezultatom 2:0 i tako je zadržao mesto koje vodi u plej-of, a Joveljić je bio strelac drugog gola u 96. minutu. Prethodno je u 75. zamenio Ćićarita i ušao na teren.

Ovo je Joveljiću ukupno deveti gol u šampionatu, dok je još tri postigao u Kupu. Pritom je dodao i još dve asistencije u MLS. U nastavku možete pogledati i gol koji je postigao Atlanti: