≫

Saničanin dobio dva žuta kartona za sedam minuta i skrivio penal: Ovako su Pazarci došli do vođstva

Crno-beli moraju da jure zaostatak

• 9

Fudbaleri Partizana igraju u gostima protiv Novog Pazara meč 4. kola Superlige Srbije, a posle penala koji je skrivio Siniša Saničanin domaći tim vodi sa 1:0.

Ovaj duel neće pamtiti po dobrom igrač crno-belih koji je u samo sedam minuta dobio dva žuta kartona, od kojih drugi posle faula nad Lončarom posle kojeg Novi Pazar dolazi do prednosti.

Naime, prvi žuti karton na meču Saničanin je dobio zbog neopreznog starta na sredini terena. Potom, u 22. minutu, Saničanin je u svom kaznenom prostoru zakačio po nozi Lončara, pa sudija Marko ivković nije imao dilemu i pokazao crveni karton i put u svlačionicu štoperu crno-belih.

Kako je sve izgledalo na licu mesta pogledajte u videu na početku teksta.