"Mitromanija" će ove sezone tresti London: Srbin opet dao gol, pogodio i protiv polufinaliste Lige šampiona

Mitrogol je nastavio u svom režimu

• 8
Aleksandar Mitrović Foto: Shutterstock

Srpski napadač i reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović ponovo je bio strelac za ekipu Fulama, kojoj je doneo remi u prijateljskom meču sa Viljarealom (1:1). Srbin je svoj gol postigao u 87. minutu i tako je nastavio golgetersku seriju.

Mitrović je prethodne sezone oborio rekord sa pogocima u Čempionšipu, a već je na pripremnim utakmicama pokazao i da je nikad spremniji za predstojeće izazove u najjačoj ligi na svetu. On je odigrao treću prijateljsku utakmicu ovog leta i postigao je svoj četvrti gol.

Protiv Viljareala, Mitrović je golom u 86. minutu doneo izjednačenje svojoj ekipi i tako postavio konačnih 1:1.

Prethodno je postigao dva gola Eštorilu, dok je jednom tresao mrežu i protiv Benfike, čime je stvarno opravdao svoj nadimak "Mitrogol".